Ohlédnutí za Green Life Párty…

21.6.2021

Čas letí jako o závod a tak jako se každý rok těšíme na naši tradiční společenskou akci Green Life Párty, tak jsme se ani nenadáli a je opět za námi a opět se náramně vydařila.
 
Ve dnech 11.-13. června proběhla Green Life Párty v novém areálu Lhotka na Vysočině, který je jako dělaný pro naše aktivity. Na své si přišli nejen ti, co s rádi zahrají basketball, volejbal nebo ping pong, ale i ti, kteří si rádi zacvičí jógu, projedou se na paddleboardech po rybníčku, či si jen tak odpočinou na louce nebo poslechnou hudbu a zatančí 🙂 Možnost byla i vyzkoušet si stromolezení pod taktovkou Jandy Janouška, našeho skvělého stromolezce.
 
Letošní účast byla hojná, včetně drobotiny, která si zde přišla taky na své 🙂
Kromě sportovních aktivit nechyběly přednášky o našich projektech jak stálých, tak i těch, co se právě tvoří na Kostarice.
 
O pohoštění se opět postarali naši přátelé a kolegové z VeggieDick z Mikulova se svou výbornou vegan kuchyní, nechybělo ani víno nebo pivo. Letošní párty dostala i sponzorský dar v podobě 50l sudu výborného domácího piva od bývalé superdobrovolnice Nikoly Huskové!
 
Proběhla i oblíbená tombola, do které nám letošní rok přispěly i partnerské firmy Grizly, Organikk, Včelobal, Mobake, Wild & Coco a nově i Nekáva. Všem obrovsky děkujeme!
 
Vrcholem večera byla neplánovaná dražba darů, které návštěvníci donesly právě pro její uskutečnění. Díky velkorysosti, dražbě a tombole se na akci podařilo získat pro projekt neskutečných 98 000 Kč! Což jsme rozhodně nečekali a ze srdce všem děkujeme! 
 
Věříme, že si víkend všichni užili a že se brzy zase shledáme na další události, kterou pro vás připravíme …
 
Za celý Prales dětem děkujeme!

SDÍLET: