ORGANIKK pro Blue Patrol

9.10.2020

Ke Spolku Prales dětem se připojila další etická firma, která si rozhodně svým přístupem k životnímu prostředí zaslouží podporu, uznání a my jsem rádi, že si vybrali zrovna nás k podpoře.

Firma ORGANIKK nabízí prodej různých ekologických produktů, které spojuje jedno: BEZ PLASTU a prostě alternativy běžných produktů, které jsou IN, ale s maximálním důrazem na ekologii a ochranu přírody. Nenajdete zde tedy stovky nebo tisíce výrobků, ale jen ty, které splňují požadavky firemní myšlenky ORGANIKKu. 

A JAKÁ JE FORMA SPOLUPRÁCE? 

 

ORGANIKK se rozhodl věnovat z každé objednávky 5% na podporu protipytlácké hlídky Blue Patrol a to se cení! 

Příběh firmy ORGANIKK

PLAST UŽ NENÍ COOL. ORGANIKK NABÍZÍ EKO ALTERNATIVY, KTERÉ JSOU IN.
 
Milujeme cestování, dobrodružství a objevování krásných míst na naší planetě. Cítíme vděčnost a závazek k naší planetě, že nám doteď nabídla tolik zážitků. Teď jí to chceme aspoň částečně vracet. Naší misí je narušovat zavedené pořádky – redukovat a postupně odstranit z našich životů používání plastů, které jsou výrazným znečišťovatelem oceánů a přírody.
 
Organikk pro tebe vybírá značky, které mají stejnou vizi a svými produkty a myšlením narušují zastaralý pohled na svět. Soustředíme se na vysokou kvalitu všech produktů, jejich ekologický dopad, ale také na jejich unikátnost. Proto u nás nenajdete tisíce produktů, ale pouze ty, které na 100% splňují naše vysoké požadavky.
To jsme my. Ale není to jenom o nás.
 
Mnohem důležitější jste vy, skvělá komunita, která se každým dnem rozrůstá. Jsme hrdí na to, jaká pozitivní slova se k nám každý týden dostávají. Obrovsky nás motivují k další práci.
 
Děkujeme za to!
 
Protože je to právě komunita, která dělá Organikk tím, čím doopravdy je. Každý jsme různí, pracujeme v různých oborech a odvětvích, ale jedno máme společné – máme v sobě rebela, který nám neustále říká, že něco musíme změnit.
 
A to je skvělé! Přidej se k nám i ty.
Děkujeme tímto firmě ORGANIKK za spolupráci a podporu, které si vážíme.
Celou vizi  si můžete přečíst zde.
 

SDÍLET: