Pozvánka na JOGA pro Blue Life

6.11.2020

Doba, ve které se dnes nacházíme je pro mnohé z nás poněkud zvláštní a většina z nás už netrpělivě vyhlíží informace, kdy se otevřou kulturní akce, sportoviště, meditační centra nebo kavárny a restaurace, kam si můžeme zajít s přáteli na skleničku a v klidu a beze stresu probrat, co to bylo za zvláštní rok 2020, co nám to vzalo a naopak dalo.

I když letos za spolek Prales dětem už patrně žádnou veřejnou akci organizovat nebudeme, s radostí vás všechny srdečně zveme na dvě JOGA akce, které pořádá náš kolega a člen týmu Marek Kawecki s přáteli.

 

Ukončete rok 2020 a přivítejte rok 2021 s JOGA SILVESTR V TICHOSTI v krásném prostředí, v doprovodu lektorů jogy, klidu a harmonie bez zbytečných ohňostrojů a přebujelých párty. 

No a ať už jste pokročilí, začátečníci nebo o józe zatím jen přemýšlíte, lednový JOGA MARATON je jedinečná příležitost v rámci kterého každou hodinu s jiným lektorem nahlédnete do světa stylů jógy a můžete se nejen inspirovat, ale najít si svůj styl, který vám bude vyhovovat. 

Účast na akcích je zpoplatněna nebo s dobrovolným příspěvkem. Část peněz jde na podporu projektu Blue Life. Více informací o JOGA AKCÍCH naleznete zde.

Namaste 🙂

SDÍLET: