Prales dětem na Veggiee Náplavce v Praze

Covidová opatření se pomalu rozpouští v sítích nejrůznějších nařízení a opatření a tak nám nezbývá, než vás všechny srdečně pozvat na tradiční a letos 10 let slavící Veggie Náplavku, kterou  pořádá organizace Vegan Fighter a my můžeme být u toho.

V komornějším duchu se 31.května od 10:00 h do 20:00 h otevře Náplavka, připravená ve stylu farmářských trhů, včetně organizací na ochranu přírody a za práva zvířat.

Přijďte si tedy nakoupit a pochutnat na skvělé rostlinné gastronomii nebo podpořit organizace, které ani v době coronavirové neopustily svou cestu, víru a boj za práva zvířat a přírody. 

Stánek Prales dětem zde bude zastoupen též a naši členové nebo dobrovolníci vám mile rádi zodpoví dotazy, seznámí s činností spolku nejen ve světě, ale nově i v ČR, kde pomalu ale jistě budujeme Občanské hlídky proti jedům v krajině a uvítáme pomoc.

Mimo to, si zde můžete zakoupit nějaké to naše zboží, či certifikáty třeba na podporu hlídek nebo na záchranu pralesa. 

Veggie Náplavka Market je organizována nejen pro návštěvníky, ale tentokrát také pro prodejce a hlavně na jejich podporu, aby se v této nelehké době podpořili. 

Vše bude sdíleno na události Veggie Náplavka Birthday#10, a můžete očekávat i online přenos. 

ONLINE MARKET

Těšíme se na vás, tým spolku Prales dětem.