GRIZLY PRO OKO MEDVĚDA

25.3.2021

Náš monitorovací program Oko medvěda na Slovensku má svého prvního partnera a aby to hezky ladilo, je jím česká firma Grizly.

Firma Grizly, se specializuje na prodej zdravých potravin a nejrůznějších semínkových a oříškových mňamek se rozhodla, že se stane partnerem našeho spolku a to jak nákupem fotopastí, finanční podporou nebo i darováním svačinek pro náš tým a dobrovolníky v rámci monitoringu Oko medvěda na Slovensku.
 
Máme radost, že tak do našeho seznamu spolupracujících a podporujících firem přibyl GRIZLY.cz, jehož produkty jsou skutečně výživné, chutné a prostě jsou to ideální svačinky do náročného terénu a nejen to!
 
Víc o spolupráci s Grizly se dozvíte na jejich medvědím blogu zde a nebo v jejich videu níže… tak se určitě mrkněte :).
 
 
 
Děkují medvědi z Oko medvěda.

SDÍLET: