Blue Life Indonésie má svého projektového managera

30.11.2022

Rádi bychom vám představili novou projektovou osobnost projektu Blue Life na Sumatře, který přebírá otěže i odpovědnost za oceánský projekt v souostroví Pulau Banyak v Indonésii. V současné době se jedná zejména o nový vzdělávací projekt Blue Patrol Kids a čištění pláží od naplavených plastových odpadků.
 
 
 
 

Je jím Marek Kawecki a již několik let je naším členem organizace a nejen to. Marek se mimo to zabývá lidským zdravím a nejen to… Aby život plynul  v laskavosti je potřeba zvládnout balancovat na poli Tělesného, Sociálního, Ekologického i Spirituálního zdraví.

Pokud na některém z polí cítíte že, potřebujete nalézt inspiraci. Zjistěte, že být zdravý není vůbec žádná námaha a může to být i velká legrace. Více se dozvíte na Markově stránce: www.becomplete.eu

Marek pro nás všechny připravil svou vizi a cíle pro rok 2023: 

 

Mé jméno je Marek Kawecki 17.10.2022 jsem se stal oficiálně projektový manažer/ projektu Blue Life na Sumatře. Dnes bych vám rád představil moji vizi na rok 2023.

Rok 2023 bude rok velkého restartu.

Na ostrově je potřeba opravit a přestavět kemp do nové a lepší podoby. Výstavba nového kempu je stanovena na léto 2023. Dobrovolníkům pro rok 2023 bych rád nabídl více než jen dřinu na kempu. Rád bych do programu zahrnul návštěvu sousedního ostrova, kde se pokusím o navázání kooperace a nápravu indonéského programu na ochranu želv. Samozřejmě nedílnou součástí našeho projektu se stal i projekt Blue patrol Kids. Při příští návštěvě bych moc rád předal dětem dar ve formě pastelek, sešitů a podobně. Na toto téma ještě provedu hovor s Riusem, abych zjistil, co konkrétně bude nejvíc potřeba. V průběhu roku 2023 bych také rád navázal spolupráci s odpadovou bankou a dotáhl tak odvoz nasbíraného odpadu do zdárného konce. Mým cílem je odpad zužitkovat.

 

PRO ROK 2023 JE DŮLEŽITÉ 

  • udržet a rozvíjet projekt Blue patrol Kids.
  • opravit kemp
  • obnovit dobrovolnický program
  • zahájit monitoring
  • pokusit se o spolupráci při ochraně želv na sousedním ostrově
 
Děkuji, že naši snahu podporujete ať už svou účastí na dobrovolnických programech nebo posíláním příspěvku.
 

S díky Marek Kawecki

 

Podporovat BLUE LIFE MŮŽETE NA NAŠEM TRANSPARENTNÍM ÚČTU:

2901151729 / 2010

FIO BANKA

IBAN: CZ5520100000002901151729

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX