Ocenění Honour of EkoTopFilm 2021 získal Milan Jeglík, předseda spolku Prales dětem

2.11.2021

Dne 28. 10. 2021 osobně převzal předseda spolku Prales dětem Milan Jeglík ocenění Honour of EkoTopFilm 2021 v Banské Bystrici na Slovensku.

Cenu předával tajemník ministra životního prostředí pan Smatana, krajský hejtman Bánskobystrického kraje pan Lunter a ředitel EkoTopFilmu pan Peter Lím. Z úst pana Smatany byl pronesen slavnostní projev, kterým ocenil práci spolku Prales dětem a osobnost Milana Jeglíka v ochraně přírody.

Součástí slavnostního večera byla též přednáška Milana  Jeglíka o činnosti Justice for Nature nejen na Slovensku, ale též na Sumatře a nově na Kostarice. Milan Jeglík a činnost spolku Prales dětem se zařadila mezi světové velikány ochrany přírody jako byl Jacque Yves Cousteau nebo v současné době monacký princ Albert II., Dr. Jane Goodall, či Paul Watson a jeho Sea Shepherds a další.

 

Předseda spolku Prales dětem Milan Jeglík se stal laureátem ceny Honour of EkoTopFilm pro rok 2021 a cenu s ním převzal též celý tým, včetně slovenských kolegů ze spolku Prales deťom. Toto ocenění nás všechny zavazuje k další odvážné a neúnavné prací v ochraně světového přírodního dědictví, biodiversity a ohrožených druhů zvířat.

Naše srdce bijí pro Přírodu!

SDÍLET: