Frančízová síť restaurací Forky’s se stává partnerem naší organizace! 

23.11.2022

Není tajemstvím, že je naše organizace zaměřená na ochranu divoké přírody jak po přímé terénní stránce, tak i po stránce etické, tedy co jíme, co kupujeme a koho podporujeme. Stejně tak se snažíme maximálně dbát i na to, kdo naopak podporuje nás.

Je nám ctí, Vám oznámit, že se k naší organizaci připojila námi oblíbená, veganská, etická firma a nadčasová frančízová síť restaurací známá jako Forky’s.

 
 

Před pár lety jsme dostali naši první příležitost být jednou z organizací, na kterou mohli návštěvnici přispět přisednutím si k jejich tzv. DOBROSTOLU nebo mít možnost využívat přednáškovou místnost pro uspořádání našich besed, které se pravidelně opakují právě v prostorách Forky’s v Brně na Jakubském náměstí.

Letošní podzimní beseda byla poctěna účastí samotných majitelů celé sítě Kláry a Luboše, kteří vyjádřili zájem o dlouhodobější podporu naší organizace a propojit tak myšlenku Forky’s i s ochranou divoké přírody. Etické, zdravé a čistě rostlinné stravování společně s přesahem do ochrany divočiny je prostě a jednoduše komplexní cyklus udržitelnosti lidské existence.

 

Forky’s je totiž nejen mezinárodní frančízový koncept moderního bistra-restaurace, kde se veškeré jídlo připravuje pouze z čistě rostlinných surovin ale i výrobcem a distributorem chlazených i mražených veganských specialit a potravinových a výživových doplňků. 

 

Doporučujeme navštívit některou z restaurací Forky’s a vyzkoušet jejich bohatou nabídku. Rozhodně nebudete litovat a třeba zjistíte, že se dá žít i jinak.

Ohleduplněji, zdravěji a s hlubším poznáním …

Mimo jiné se od 21.12.2022 Forky’s DOBROSTŮL opět stává  místem, kde nás můžete vědomě podpořit. Stačí dorazit do některé z restaurací, najít si DOBROSTŮL a objednat si. Dobrostůl je tentokrát zaměřen na podporu Blue life projektu v Kostarice, tedy na dokončení a provoz vzdělávacího a dobrovolnického centra (více zde).

Tak s chutí do toho!

 

POJĎTE S NÁMI MĚNIT SVĚT!

Více informací o světě Forky’s najdete na www.forkys.eu.